Kaşları Kalın Göstermenin Etkili Yolu, Sabun Tekniği

Yüzyıllar boyu kadınların en çok sıkıntı yaşadıkları sorunlardan birisi de kaşlarıdır. Düzenli olarak aldırması gereken kaşlar her daim aynı estetik durun yakalanması için dikkatli olunması gereken noktalar olup aynı zamanda yüzün geneli için en önemli etkinin yakalanacağı noktadır.

kalın kaş

kalın kaş

Kadınlar hem estetik ve güzel bir görüntünün yakalanmasını istekten hem de dolgun, gür ve belirgin kaşlara sahip olmak isterler. Bu sebep ile kaş boyama, kaşlara kelam ile şekil verme, kaş dövmesi gibi farklı yöntemlere başvuruyorlar. Fakat her bir uygulamada aynı dolgun ve doğal görüntüyü yakalamak çokta imkânlı gibi görünmüyor. Kaşları daha kalın ve daha gür göstermenin en etkili ve basit yolu ise sabundur.

Sabun ile Kaş Belirginleştirme Nasıl Yapılır?

Sabun uygulaması ile kaşınızı belirginleştirmek için ihtiyacınız olan malzemeler sabun, kaş fırçası, sudan ibarettir. Öncelikle kaşınızın düzgün alındığından emin olun. Sonrasında ise sabununu sabit bir yere koyun fırçanızı su ile ıslatarak sabun üzerinde daireler çizerek köpük elde edin.

kaş

kaş

Daha sonra ise kaşınıza uygulamaya başlayın. Kaşlarınızın tarıyor gibi yaparak daha düzgün bir görüntü elde edebilirsiniz. En güzel görüntünün size en yakışan şeklin hangisi olduğuna deneyerek de karar verebilirsiniz. Sabun köpüğü uygulamasında sulu bir uygulama yapmayın. Ki Bu durumda gözünüze sabunlu su kaçabilir. Kurumasını bekledikten sonra asıl etkiye şahit olabilirsiniz.

Yorum Ekle