Genişletilmiş Metal Mesh Ürünlerimiz

Mesh metal İngilizce’den dilimize geçmiş bir terim olmakla birlikte “örgü metal“ anlamına gelmektedir. Görsel olarak incelediğinizde bu panellerin isimlerini genişletilmiş örgü biçimlerinden aldıklarını görebilirsiniz. Diğer asma tavan sistemlerine göre çok farklı bir dokuya sahiptir. Mesh metal paneller mimari açıdan oldukça özel ve kullanışlı  malzemelerdir.

Genişletilmiş metal mesh asma tavanlar, açık yüzey ve transparan görünüm özellikleri ile hem aydınlatma hem de hava sirkülasyonu açısından mekana değer katan yapılardır. Standart tavan süspansiyonu sistemlerine uyumlu olarak tasarladığımız genişletilmiş metal mesh ölçülerini mekanlarınıza göre özel olarak belirliyoruz. Standart ölçülerde ürettiğimiz ürünlere alternatif olarak sunduğumuz bu ürünler kişiye özel üretime sahiptir.

Ürün yelpazemiz arasında mevcut tavan döşemelerinizle birlikte kolay bir şekilde, ızgara sisteminizi değiştirmeden kullanabileceğiniz metal ızgara tavan ürünlerimiz bulunmaktadır. Asma tavan sistemlerimiz arasında yer alan metal mesh tavanlar, geniş açık alanların kapatılması uygulamalarını en estetik şekilde yapabilmenizi sağlar. Mekanları yenileyerek modern bir görünüm elde etmenize olanak sağlayan bu sistemler sizlere geniş tavan alanları kazandırır.

Genişletilmiş Metal Mesh Kenarları

Çağdaş ve ferah mekanlar elde etmenizi sağlayan genişletilmiş metal meshler U-kenarlara sahiptir. Böylece kenar kısımları daha çekici ve homojen görünüme getirilmiştir. Ürünün kenarlarına tutturulan  metal U şeklinde olabileceği gibi L şeklinde veya kare boru şeridi şeklinde de olabilir. Keskin kenarları ile dikkat çeken bu ürünlerin kesim kenarlarında güvenlik bariyerleri yer alır. Paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum ve galvanizli sac malzemelerinden ürünler üretiyoruz.

Genişletilmiş Metal Mesh Nasıl Üretilir?

Çeşitli ebatlarda ürettiğimiz ürünlerimiz arasında farklı desen ve renklerde modeller bulabilirsiniz. Mesh asma tavan  oluşturabilmek için kesilir, teller ve mafsallar ile destekliyoruz. Levha düzlemine uygun olacak düzgün bir açı ile ürünleri yerleştiriyoruz. Böylelikle ürünlerimiz mukavemet ve sağlamlık kazanırken yükü destek çerçevelerine iletebilir hale gelmektedir.

Genişletilmiş Metal Mesh Avantajları Nelerdir?

Kolay temizlenebilir yapıya sahip olan genişletilmiş metal mesh ürünleri sizlere daha verimli ısıtma ve soğutma imkanını sunar. Sesi yalıtır ve sesi yönlendirebilir. Metal ızgara tavanlara istediğiniz renklerde kaplama yaptırabilirsiniz. Bu kaplamaları pirinç, alüminyum ve krom ile yapıyoruz. Eşsiz bir estetik görünüm elde edebileceğiniz bu ürünleri dilediğiniz şekillerde tasarlıyoruz.

Genişletilmiş Metal Mesh Fiyatları

Çağdaş ve ferah mekanlar elde edebileceğiniz tavan sistemlerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Genişletilmiş metal mesh fiyatları ürünlerin model, marka, boyut ve teknik özelliklerine göre değişebilmektedir. Fakat Ceylanlar Metal olarak sizlere sunduğumuz ürünler arasında farklı bütçelere uyum sağlayabilecek ürünler yer almaktadır.

Genişletilmiş Metal Mesh Seçerken Dikkat Edin

– Genişletilmiş metal mesh seçerken firma güvencesine dikkat etmelisiniz. Güvenilir firmaları tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlere sahip olursunuz. .
– Ürünlerin çevresel etmenlere karşı dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.
– Her biri dünya kalitesi standartlarında tasarlanan modellerimize güvenilir şekilde ulaşabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Çevre dostu ürünlerimizi sizlere sunarken aynı zamanda hizmet öncesinde ve sonrasında destek vermeyi ihmal etmiyoruz.
– Her türlü mekanda mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz  genişletilmiş metal mesh sistemlerimiz alüminyum, galvaniz, pirinç, DKP, paslanmaz ve titanyum gibi farklı metal malzeme kullanarak üretiyoruz. Endüstriyel alanda kullanıma da uygun olan  ürün modellerimiz silindirli ve silindirsiz olmak üzere 2 grupta değerlendirilebilir.

Genişletilmiş Metal Mesh Modellerimiz

Silindirli ürün modellerimiz 2 boyutlu bir görünüm sunarken silindirsiz olanlar üç boyutlu bir görünüm sağlar. Ürün çeşitlerimiz arasında her iki gruptan da çok sayıda farklı modelimiz bulunuyor. Ürün modellerimizde kullanılan  gözenekler ise kare, elmas, yuvarlak ve altıgen olabiliyor. Kullanmak istediğiniz mekana ya da ihtiyaçlarınıza göre uygun modeli seçmeniz için sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Genişletilmiş metal mesh ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak  bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler için https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-mesh tıklayın.

Yorum Ekle