Göz Kapağı Dolgusu ile Daha Keskin Bakışlar

Birçok insan dış görünüşle çok özen gösterir. Özellikle de kadınlar tarafından tercih edilen dolgu işlemleri yüzdeki estetik görünümü arttırır. Yaşın ilerlemesiyle birlikte yüzde bazı problemler meydana gelebilir.

Oluşan sorunlar yaşlı bir görünüme neden olur. Bu nedenle de insanlar üzerindeki çeşitli bölgelere dolgu işlemleri uygularlar. Bu bölgelerden bir tanesi de göz kapaklarıdır. Göz kapaklarındaki sarkmalar gözaltı çevresi ve çukurları ile birlikte rahatsız edici bir görünüme neden olabiliyorlar. Göz kapağı dolgusu sayesinde çok kolay bir şekilde oluşan deformasyonları ortadan kaldırabilir ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Göz Kapağı Dolgusunun Avantajlı Yanları

Göz kapağı ile alakalı problem yaşayan kişiler genellikle en kolay işlemlerden bir tanesi olan dolguyu tercih ederler. Ağrısız ve acısız bir şekilde çok kısa sürede göz kapağındaki deformasyon onarılır.

Göz Kapağı Dolgusu ile Daha Keskin Bakışlar

Sağlamış olduğu avantajlar yönüyle de her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmeye devam eder. Bu avantajlardan ilke herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın göz kapağı ile alakalı sorunlarınızı giderebilmesidir. Ayrıca cerrahi bir işlem sonrasında hastanın yaşayacağı sıkıntılı süreçte ortadan kalkar ve işlemden hemen sonra günlük hayatına geri dönebilir. Bu ve bunun gibi daha pek çok avantajı sayesinde birçok insanın tercih ettiği bir yöntemdir.

Göz Kapağı Dolgusu İşlem Süreci

Göz kapağı problemleri yaşayan kişiler dolgu yaptırmayı tercih ederler. Bu süreç oldukça kısa ve kolay bir süreçtir. Birçok kişi bu sürecin ağrılı ve acılı bir süreç olduğunu düşünse de aslında anesteziye bile ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen bir işlemdir.

Özel enjektörler ile dolgu maddesi göz kapaklarına enjekte edilir. Yaklaşık olarak 10 15 dakika içerisinde işlem tamamlanır ve hasta günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir. İşlem sonrasında kızarıklıklar morluklar veya şişlikler gerçekleşebilir. Ancak birkaç gün içerisinde kendiliğinden yok olur bu nedenle de herhangi bir müdahale gerektirmez.

Kat etmeniz gereken tek nokta herhangi bir kozmetik maddenin temas etmemesi ve bölgeye dokunulmamasıdır. Dolgu işlemi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://tugbadindar.com/hizmetler/goz-kapagi-dolgusu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekle