Batıklara Çözüm Bitkisel Yağlar

Kadınların en büyük sorunlarından biriside bacaklarında oluşan batıklar sebebi ile arzu ettikleri gibi giyinememeleridir. Özellikle yaz aylarında yaşanan bu sıkıntının sebebi aslında kış ayarlından havasız kalan bacaklardır. İnce çoraplar, kısa çoraplar, pantolonlar, taytlar, eşofmanlar kışın daha sık kullanılan parçalardır.  Her kadının arzu ettiği pürüzsüz bacaklar kış aylarında yaşanan hava almama sebebi ile olduğu gibi aynı zamanda cilt tarafından da nem azalması sebebi ile de yaşanabilir. Batıklara çözüm getirerek, bacaklarınızda arzu ettiğiniz pürüzsüzlüğü yakalamak için yapmanız gereken tek şey en yakın aktara giderek gerekli olan bitkisel yağarlı edinmek olacaktır.

bacaklarda kıl dönmesi

bacaklarda kıl dönmesi

Doğal Yağlar ile Yapılan Uygulama

Doğal yağlar ile yapılacak olan karışım için ihtiyacınız olan malzemeler 3 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı, 12 damla çay ağacı yağı ve 7 damla lavanta yağıdır. Tüm bitkisel yağları belirtilen miktarda bir kavanoza koyarak karıştırın.  Artık batıklarınızı girecek olan formülünüz hazır.

batıklara bitkisel çözüm

batıklara bitkisel çözüm

Uygulaması

Doğal yağların karışımı ile elde edilecek olan karışımı hazırladıktan sonra sıra uygulamasına geliyor. Bu üç bitkisel yap cilt için oldukça yararlıdır. Nemlenmesine destek olurken aynı zamanda kaşıntı, alerji ve kızarıklığı engeller.  Cildi sakinleştirerek iyileşme sürecini de hızlandırır.  Uygulama için tüylerinizi tercih ettiğiniz yöntem ile alın. Tüyleriniz alındıktan sonra batıklarınıza bu bitkisel yağ karışımını sürerek cildin tamamen emmesi için ovalayın.  Güzel kokulu bu kürü batıklarınızda iyileşme görene kadar uygulayabilirsiniz.

Yorum Ekle