Kalıcı Kaş Nedir?

Kalıcı kaş uygulamaları, kaşlarını daha belirgin ve daha dolgun gözükmesini isteyen kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte artık bu işlem için kullanılan cihazlar da geliştiriliyor. Kalıcı kaş özel cihaz içerisine eklenebilen renk pigmentleri sayesinde derinin dış tabakasında da kaş çizgisi olmasını sağlıyor. Kaş çizgisinin içine de uygulanan pigment dolguları sayesinde kaşınızın olduğu bölge daha dolgun ve daha biçimli gözüküyor.

Uygulanan bu renk pigmentlerinin renkleri tamamen bitkisel tabanlı olarak elde ediliyor. Bu sebeple, kalıcı kaç uygulamalarının herhangi bir şekilde sağlığınıza zararı olmuyor. Kalıcı kaş uygulamaları tamamen güvenilir olduğu için de pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Kalıcı Kaş Uygulaması Nasıl Uygulanıyor?

Pigmentlerin derinin altına daha iyi bir şekilde uygulanabilmesi için uygun olarak geliştirilen cihazlar, ufak bir iğne ucu vasıtasıyla işlevsel özelliklerini ortaya çıkartıyor. Bu iğneler herhangi bir şekilde ağrı yapmıyor. Ancak aşırı hassas bir cildiniz var ise, çok hafif bir şekilde ağrı hissedebilirsiniz. Yerel olarak uygulanan bu uygulamalar anestezik etkili kremler ile de uygulanabildiği için bu ufak ağrı da ortadan gerekli zamanlarda kaldırılabiliyor.

Uygulama öncesinde fırça kullanarak hangi rengi tercih ettiğiniz size soruluyor ve doğru renk tonunun bulunabilmesi için farklı renk pigmentleri birbirleriyle karıştırılıyor. Böylelikle işlem sonrasında ortaya çıkabilecek olan hayal kırıklıkları da engellenmiş oluyor.

Kalıcı Kaş Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Kalıcı kaş uygulamaları, kaşın yönü boyunca uygulanıyor ve boşluk bırakılmıyor. Böylelikle orjinal kaşlarınıza birebir benzeyen doğal kaşlara sahip oluyorsunuz. Derinin altına ve üst kısımlarına da uygulanan pigment boyaları, tamamen bitkisel olarak elde ediliyor.

Uygulamayı yaptırdıktan sonra birkaç gün boyunca kaş bölgenize su değdirmemeniz ve işlemi yapan kişi tarafından size önerilen uygun nemlendiricileri kullanmanız yeterli oluyor. Ayrıca solaryum gibi uygulamalardan da kısa bir süre uzak durmanız gerekebiliyor.

Eğer sizler de kalıcı kaş uygulaması ile kaşlarınızı ön plana çıkartmak istiyorsanız daha iyi kaşlar için sizler de https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Ekle