Yaz için En Rahat Ayakkabı Stilleri

Ayakkabılar, yaz mevsiminde topuklarınızda sıcağı takip eder, hatta sıkı, kapalı bir ayakkabı, ayaklarınızı fırına koymaktan farksızdır. Ayaklarınızdaki rahatlık, ayaklarınızın hava alması kadar, taban esnekliği, yumuşak malzemeler ile ergonomik bir tasarıma bağlıdır. Yazı hem rahat ve serin geçirmek, hem de şık ve çok yönlü kullanmak için bu temel ayakkabı stillerinden minimum oranda edinin.

Sandalet

Sandaletsiz bir yaz geçmez. Her ortama uyum sağlayabilen bu şahane ayakkabılar, sürpriz bir partiye gidecek olsanız bile asla sizi yarı yolda bırakmaz. Düz taban sandaletler, topuklu sandaletler, doreler, lameler ve yüzlerce versiyon arasından yapacağınız seçimler ile süper yaz kombinleri hazırlayabilirsiniz.

ayakkabı

ayakkabı

Bağcıksız (Slip-On) Ayakkabı

Giy ve çık tarzı slip-on bağcıksız ayakkabılar yazın en hareketli günlerinde kolaylık ve rahatlık sağlar. Ayrıca hem spor hem de Casual giysiler için çok caziptir. Jean pantolonunuzun ya da poplin beyaz elbisenizin altına bile giyebilirsiniz.

Sneaker

Sneaker gibi bir ayakkabı, rahat giyim tutkunları için vazgeçilmezdir. Bahar-kış modellerini ayaklarından çıkarmayanlar son dönem trend olan delikli detayları seveceklerdir. Retro esintili beyaz Sneaker modellerinden bir tane edinmenizi öneririz.

sandalet

sandalet

Terlik

Biraz daha rahat bir şey için terlik, en iyisidir. Metalik deri gibi süslü malzemelerle, bir zamanlar mütevazı havuz terlikleri şimdi en sevdiğiniz topuklulara rakip. Bu yaz sosyal takviminizde plajda düğün varsa çok şık bir terlik ile ayakkabı ikileminin çözülmüş olduğunu düşünebilirsiniz.

Yorum Ekle