Bol Paça Pantolon Nasıl Giyilir?

Rahat ve feminen havası ile favori haline gelen bol paça pantolonlar modasının çoktan geçmesine rağmen hala birçok kişinin kullandığı parçalar arsında yerini alıyor. 1920-30’lu yılları daha çok sembolize eden bol paça pantolonlar o günden bugüne birçok desen, renk ve tasarımıyla hala kullanılmaya devam ediyor. İster klasik ister spor tarz her türlü rahat bir kombin sunuyor. Düşük veya yüksek bel, cepli ya da cepsiz seçenekleri de mevcut. Hala gardırobunuzda yoksa bir an önce bulundurmanız gereken bir pantolon çeşidi.

2017 bol paça

2017 bol paça

Nelerle Kullanılabilir?

Bol paça pantolon satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta pantolonun üst kısmının vücudunuza tam oturacak şekilde olmasıdır. Aksi takdirde sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir.

Eğer iş gününüzdeyseniz üzerine şifon beyaz bir gömlek ya da açık tonlarda bluzlar ile ofis ortamına uygun bir kombin hazırlayabilirsiniz. Belinize şık bir kemer ve abartıdan uzak oldukça sade aksesuarlar da takabilirsiniz.

ispanyol paça pantolon

ispanyol paça pantolon

Güneşli bir havada günlük dışarı çıkarken oldukça spor gözükebilirsiniz. Üzerine kısa bir hırka, kolunuza renkli bir bandana ve saçınızda da salaş bir topuz ile uyumu yakalayabilirsiniz.

Düşük bel olan bol paçalar eğer boyunuz kısaysa sizi daha kısa gösterebilir. Yüksel bel pantolonları tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca pantolon paça boyunun da ayakkabıyı tamamen örtmesi gerektiğini unutmayalım. Kış aylarında da kazaklarınızla birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz bir pantolon türüdür.

Yorum Ekle