Yeni Sezonda Zigon Sehpa Modelleri

Ev dekorasyonunda çok fazla bir etkiye sahip olmasa da günlük kullanımda oldukça sık kullanılan zigon sehpalar, farklı ebatlara sahip olan ve genellikle üç parça olarak yer alan sehpalar yeni sezonda da değişik tasarımları ile dikkat çekiyor.

zigon

zigon

Zigon Sehpalar Ülkemizde Ne Zamanda Beri Kullanılıyor?

Zigon sehpalar yaklaşık olarak 20.yüzyılda evlerimizde yer almaya başlayan modeller olup geçmeli tasarımı sebebi ile az yer kaplayan seçimi ile de oldukça beğeni toplamış idi. Günümüzde ise o zamanlarda kullanılan zigon sehpalar oldukça değişti. Renkleri ve modelleri ile farklı olan bu tasarımlar tüm dekorasyon parçalarında olduğu gibi farklı moda akımları ile karşımıza çıkıyor.

zigon sehpa

zigon sehpa

Yeni Modeller

Yeni sezon zigon sehpa modelleri renkli seçim seçeneği ile koltuk takımınız ile ya da yemek masası sandalyeleriniz ile uyum yaratabileceğiniz seçeneklere sahip. Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi modellere sahip olan zigon sehpaların ayak şekilleri de birbirinden farklı seçildi üretiliyor. Klasik olan modellerin yanı sıra yeni sezonda papatya modelleri, kalp tasarımları, çit ya da çanta modelli olarak hazırlanmış olan modelleri de görebilirsiniz.

Bunların yanı sıra zigon sehpaları tuval olarak kullanılan parçaları da görmek mümkün. Zigon sehpaların üzerinde yer alan birçok farklı resim ile dekorasyonunuzda değişiklik yapmanız mümkün. Geçmişin izlerini taşıyan sehpalarda yeni sezonda moda olmaya devam eden ürünler arasında yer alıyor.

Yorum Ekle