Yeni Tarz Banyo Dolapları

Banyoları şık ve güzel gösteren önemli detay banyo dolaplarıdır. Banyonuzun büyüklüğüne göre seçeceğiniz banyo dolaplarıyla banyonuzu ferah ve daha kullanışlı hale getirirsiniz. Siyah ve beyaz gibi renkleri kullanacağınız gibi açık renklerden oluşan modelleri seçerek, lüks bir görünüm verebilirsiniz.

Banyo Dolabı Modelleri

Cam tezgahlı banyo dolapları bu yıl modern çizgileriyle banyolara görsel bir hava katıyor. Ahşap seviyorsanız ve banyonuz dar ise uzun dolap modellerini seçerek yerden de tasarruf edersiniz. Ahşap her zaman sağlıklı olduğu kadar klasik ve modern bir tarzı banyonuza getirir. Ahşaptan yana tercihinizi yaptıysanız duvar renginizi açık renklerden seçmelisiniz.

banyo dolabı modeli

banyo dolabı modeli

Zengin bir görünüm seviyorsanız altın sarısı renkli dolapları tercih etmelisiniz. Beyaz ile mükemmel bir uyum sağlayacağı gibi banyonuzun daha geniş görünmesini de sağlar. E Banyonuzu dekora ederken dolapların üzerine küçük saksı bitkileri koyarak, banyonuzun daha güzel hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Banyonuz geniş ise çekmeceli dolaplardan yararlanabilirsiniz. Dar alanlarda ise çekmecenin yanı sıra raflı dolap modellerini de kullanabilirsiniz. Banyonun önemli ayrıntısı olan dolaplar özellikle eşyaların da ortalıkta görünmesini engellediği için banyonuzu her zaman toplu gösterir. Klasik ve modern kesimler özellikle bu yıl tezat renkleriyle de banyolara farkı bir tarz getiriyor. Banyo dekorasyonu fikirleri ile banyolarınız hem daha kullanışlı olur hem de görsel olarak banyoya farklı bir hava katar.

Yorum Ekle