Erkeklere Asla Yöneltmemeniz Gereken Sorular

Erkek arkadaşınıza sorduğunuz bazı sorular erkek arkadaşınızın sizden soğumasına, uzaklaşmasına ve hatta ilişkinizin bitmesine sebep olabilir.

Eski Sevgili Mevzusunu Hiç Açmayın

Erkek arkadaşınızın eski kız arkadaşıyla sürekli olarak kendinizi kıyaslamanız ve sürekli onun mu sizin mi güzel olduğunu sormanız erkek arkadaşınızın sizden uzaklaşmasına sebep olabilir. Bu sorular nedeniyle kendine güveni olmayan bir kadın profili çizdiğiniz için erkek arkadaşlarınız sizden soğuyabilir. Geçmişi geçmişte bırakın.

erkekler

erkekler

“Bu kıyafet beni şişman mı gösteriyor?” sorusu erkekleri oldukça sinirlendiren ve hepsinin istisnasız derecede rahatsız olduğu bir soru. Bu soruya ne cevap vereceklerini bilemedikleri için kendilerini arada kalmış gibi hissedeler. Bu durum da belli bir süre sonra sizden uzaklaşmalarına sebep olur.

Erkek arkadaşınızın telefonu çaldığı anda “Kim arıyor?” diye sorup hemen telefona bakmaya kalkışırsanız bu ona karşı güvensizlik beslediğiniz mesajını verecektir. Sadakatinden şüphe duymanız onu rencide edeceği için sizden uzaklaşmaya başlayacaktır.

erkeklere soru sormak

erkeklere soru sormakerkeklere soru sormak

Kuaföre gittiniz saçlarınızı boyattınız ya da kestirdiniz ve erkek arkadaşınızın bunu fark etmesine imkan tanımadan ona direkt olarak “ Bendeki değişikliği fark ettin mi?” gibi bir soru sorarsanız bu erkek arkadaşınızın gerilmesine sebep olur. Hayır cevabı verse sinirlenip kızacağınızı düşündüğü için evet demek isteyecektir. Fakat evet dese neymiş değişiklik diye soracaksınız. Bu da erkek arkadaşınızın arada kalmasına sebep olacağı için zamanla size yalan söylemeye başlamasına ve sizden uzaklaşmasına sebep olur.

Yorum Ekle