Başakşehir Özel Diş Poliklinikleri

Başakşehir özel diş polikliniği olarak hizmet veren firmamız aynı zamanda ağız ve diş sağlığı için önemli işlere imza atmaktadır. Uzman diş hekimi tarafından tedavi olmak isteyen kişiler kliniğimizi ziyaret etmektedir. Başakşehir özel diş poliklinikleri ile tüm ağız içi problemler kısa sürede çözülmektedir.

Hızlı müdahale sonucunda kişi çok daha sağlıklı bir diş yapısına sahip olmaktadır. Cerrahi müdahaleler de uzman diş hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kanal tedavisi profesyonel cihaz kullanımları ile yapılmaktadır. Diş hekimine muayene için giden hastalar ağız içerisinde yaşadıkları problemi de kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Ortodontik tedaviler kapsamında tel takma işlemleri yapılır. Dişte şekil bozukluğu ve yamukluk estetik gülüş tasarım görünümünü bozmaktadır. Bu sebeple mümkün olduğunda hastalara ortodonti tedavisi tavsiye edilir. Firmamız ağız içerisinde bakım ve tedavi alanında hizmet vermektedir. Diş hekimliği için tercih edilen https://www.dentaliva.com/basaksehir merkezli önemli kuruluşlardan biri olarak faaliyet göstermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı İçin Hizmet Veren Dentaliva

Ağız ve diş sağlığı adına önemli işlere imza atan firmamız son zamanların gelişmiş teknoloji cihazları kullanarak özel bakım yapmaktadır. Aynı zamanda ağız içi hijyeni sağlamak için belirli aralıklar ile temizleme işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu anlamda kliniğimiz her an hizmet vermektedir. Dentaliva kalitesinde diş tedavileri yapılmaktadır.

Profesyonel ve işinde tecrübeli olan diş hekimleri ile tüm cerrahi müdahaleler kolay bir şekilde yapılır. Deneyimli ekip ile hastaların sorun ve şikayetleri dinlenerek onlar için özel bir diş tedavisi planı hazırlanmaktadır. Hastalar ağız içerisinde çürüme ya da ağrı yaşadıkları an mutlaka uzman hekimlere görünmelidir. Bu aşamada tüm sorunlar detaylı bir şekilde incelenerek hastanın durumu hakkında bilgi edinilir.

Hastalara uygulanan tedavilerden biri dolgu işlemleridir. Özellikle dişinde kırılma ya da çürümeye bağlı olarak ağrı hissi başlayan kişiler mutlaka Dentaliva kliniğinde dolgu tedavisi yaptırmaktadır. Yapılan dolgu işlemleri ile beraber ağız içindeki dişler daha sağlıklı bir hale gelir. Aynı zamanda diş tedavilerinin büyük çoğunluğunu kaplayan dolgu işlemleri gün içerisinde tamamlanır.

Diş Çürümeleri İçin Dolgu Tedavisi İşlemleri

Diş çürümeleri için uygulanan dolgu tedavileri hastanın tüm problemlerini çözmektedir. Özellikle ağız içi hijyenin eksik yapılması ile zaman içerisinde dişte çürüme başlamaktadır. Bu gibi durumlarda hastanın mutlaka dolgu tedavisi yaptırması beklenir.

Dolgu tedavileri herhangi bir sebeple diş kırılması meydana gelen kişiler için de tercih edilen işlemlerden biridir. Çürümeye bağlı ağrı hissinin oluşması kişinin günlük hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Diş ağrısı hem konuşma bozukluğuna hem de yeme bozukluğuna yol açmaktadır. Bu nedenle hastalar dolgu tedavisi yaptırmaktadır.

Kanal Tedavisi İşlemleri İçin Dentaliva Diş Kliniği

Kanal tedavisi işlemleri için Dentaliva kliniğimiz profesyonel hizmet vermektedir. Farklı diş yapılarına sahip olan kişiler için tedaviler de değişkenlik göstermektedir. Bu alanda kanal tedavisi ileri seviye çürük olan kişilere uygulanmaktadır. Kanal tedavisi için dişin kök bölümünde olan sinirler alınmaktadır. Bu şekilde diş ağrı hissi de ortadan kalkmaktadır.

Enfekte olan doku temizlenir ve bu bölgeden çıkarılır. Yerine yeni yapay sinir dokusu koyulur. Bu şekilde sağlıklı bir diş sinirleri oluşturulur. Pek çok kişi ağız içerisinde bulunan tüm dişler için bu kanal tedavisini Dentaliva ile yaptırmaktadır.

İmplant Tedavileri Nasıl Yapılır ve Nasıl İlerler?

İmplant tedavileri son zamanların en popüler olan hizmetlerinden biridir. Tüm beklentileri en iyi şekilde karşılayan Dentaliva kliniği içerisinde yer alan hizmetlerdendir. İmplant özel köklerin çene kemiğine yerleştirilmesi ve üzerine yeni diş takılması ile uygulanmaktadır. Bu şekilde hastalar daha sağlıklı ve estetik görünüm sunan bir dişe sahip olmaktadır.

Günümüzde hem tüm ağız içindeki dişlere hem de tek bir dişe implant tedavisi uygulanmaktadır. Bu işlem ile diş ağrıları ve çürümeleri de ortadan kalkar. Hastalara uygulanan bu implant tedavisi hem estetik hem de işlevsel özelliği bulunur.

Ağız ve Diş Sağlığını Korumak İçin Nelere Dikkat Edilir?

Ağız ve diş sağlığını korumak için ilk olarak bakıma ve hijyene özen gösterilmesi gerekir. Düzenli diş hekim kontrolü de önemli noktalardan biridir. 6 ayda bir yapılan kontroller ile dişler çok daha sağlıklı bir şekilde kalmaktadır. Alanında uzman olan diş hekimleri Dentaliva içerisinde faaliyetlerine ve tedavi uygulamaya devam etmektedir.

Dişlerin yapısını yüksek derece koruyacak malzemeler kullanan diş hekimlerimiz hastaların tüm şikayetlerine göre tedavi planı çıkartmaktadır. Diş bakımı için ağız bakım suları ve diş ipi kullanımına da iki kat özen gösterilmesi gerekir.

Sağlıklı Diş Görünümü İçin Estetik Gülüş Tasarımı

Sağlıklı diş görünümü için estetik gülüş tasarımı en çok tercih edilen işlemlerden biridir. Bu tedavi ile istenen estetik diş yapısı oluşur. Diş taşları ve lekeler temizlenir. Aynı zamanda daha sağlıklı bir diş görünümü için diş dolgusu ve çürük tedavisi yapılır. Son olarak ağız içerisinde diş beyazlatma işlemleri yapılır.

Kaliteli Hizmet Veren Dentaliva Diş Kliniği

Gelişmiş ürün hizmeti ve teknikler kullanılarak dentaliva.com kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Geniş faaliyetleri ile hastaların tüm sorunları kısa süre içerisinde çözülmektedir. Üstelik ağız bakımı için düzenli kontrol Dentaliva içerisinde yapılır. Dişler düzenli ve kaliteli bir şekilde kontrol ile sağlıklı kalır.

Yorum Ekle